ALITASA SU

ELEKTROLITAIS

pH
6.5 - 6.9

RŪGŠTINGUMAS

„Alitasa“ vanduo yra lengvai rūgštinis. Geriant šarminį vandenį nėra įmanoma pakelti skrandžio pH, bet jei net ir pavyktų, tai nebūtų organizmui į gera. 

Rūgštis skrandyje yra reikalinga tam, kad geriau suskaidytų maistą. Aukštas skrandžio rūgštingumas padeda suvirškinti mėsą, taip pat pasisavinti mineralus, tokius kaip geležis ir kalcis. Žemas pH lygis naikina žalingas bakterijas.

Svarbiausia yra gerti daugiau gryno vandens, taip numalšinant „netikrą“, pirminį dienos eigoje per dažnai atsirandančio alkio jausmą bei patį troškulį natūraliu būdu - tai yra geriausia, ką galite padaryti savo sveikatai.

MINERALAI
Kalis 88 - 99.5 mg/l

Kalis yra vienas iš svarbiausių elementų žmogaus kūne. Jis yra svarbus raumenų veiklai, miokardinei ir neuroendokrininės sistemos veiklai. Kalio trūkumas mažina darbingumą ir lėtina žaizdų gyjimą.

Magnis 25 - 35 mg/l
Magnis atlieka didelį vaidmenį širdies bei kraujotakos sistemose, bei reguliuoja riebalų kiekį kraujyje. Magnis reguliuoja angliavandenių apykaitą, stimuliuoja baltimų susidarymą.
Cinkas 2 - 4.5 ml/l

Dėl cinko trūkumo sugrubėja ir lėtai gyja oda, sumažėja apetitas, atsiranda apatija, depresija, padidėja nervingumas, sutrinka koordinacija. 

Manganas 0.02 - 0.05 ml/l

Manganas padeda plaukų bei nagų augimui. Esant mangano trūkumui, sumažėja funkcijos angliavandenių apykaitai gerinti.

Sulfatai 190 - 250 ml/l

Sulfatai padeda išplauti toksines medžiagas. Jis yra būtinas kalogeno gamyboje, yra svarbus užkertant kelią artritui.