KAIP VISKAS PRASIDĖJO

O prasidėjo viskas 2010-aisiais, kai mane ištiko labai stiprus infarktas. Jam prasidėjus, dvi valandas turėjau ištverti labai didelius krūtinės skausmus, taip pat į plaučius pradėjo plūsti vanduo, o kai atvyko greitoji pagalba, dėl klaidingos diagnozės nustatymo, jie manęs nenorėjo vežti į ligoninę tą pačią minutę. Deja, visa tai vyko ne Lietuvoje, bet, ačiū Dievui, viskas baigėsi laimingai, daktarai galiausiai išgelbėjo man gyvybę. 

Po dviejų parų reanimacijoje pradėjau po truputį atsigauti. Atlikus tyrimams, buvo nustatyta, kad mano širdies galingumas siekia tik 27-29%. Nuo tada prasidėjo mano kova už pilnavertį gyvenimą. Širdis niekaip negalėjo atsigauti, plakimas buvo visiškai nereguliarus, širdis plakė neritmiškai, kartais netgi visai sustodavo keletui dūžių ir vėl pradėdavo plakti. Po kiek laiko nelemtoji aritmija kartodavosi vėl ir vėl. Turėdavau dažnai grįžti į ligoninę, o vaistai kuriuos išrašydavo daktarai, nelabai padėdavo, jie tik kaskart didindavo jų kiekį. Trumpai tariant, nemiriau, bet ir nebuvau pilnai gyvas.

 

Taip tęsėsi beveik du metus, negalėjau daryti nieko, tiesiog egzistavau tarp keturių sienų. Noras išgyventi privertė griebtis bet ko, taip pradėjau skaityti labai daug knygų apie sveikatą, išbandžiau įvairiausius gydymo metodus, tačiau viskas veltui. Tačiau vieną lemtingą dieną į mano rankas pateko žymaus Ukrainos mokslininko akademiko N. Druzjako knyga ,,Vanduo - sveikata ir ilgaamžiškumas''. Šio autoriaus knygos pakeitė mano supratimą apie sveikatą ir praktiškai išgelbėjo mane iš tų kančių. Perskaičiau visą mokslinę literatūrą apie vandenį, kurią tik galėjau rasti. Nuodugniai ir sistemiškai išstudijavęs mokslinės literatūros šaltinius apie vandenį, įgytas ir apibendrintas žinias pradėjau taikyti savo gyvenime. Ir įvyko stebuklas, kurį padarė būtent Vanduo!  Geriant ,,teisingą vandenį'' per metus mano širdis atsigavo iki 38% galingumo, dingo aritmija, numečiau 25kg svorio, beveik dingo širdies permušimai ir visumoje pradėjau jaustis daug geriau. Dabar vėl galiu daryti VISKĄ! Ačiū Dievui!

 

Taigi, mano pačio gyvybės gelbėjimas ir didžiulis žinių bagažas apie vandenį, davė idėją gaminti būtent teisingą vandenį,  kuris būtų prieinamas kiekvienam, ne tik tiems kurie gimė tik tam tikruose pasaulio regionuose, kuriuose vanduo natūraliai yra idealios cheminės sudėties ir ne tik tiems, kurie  turi panašių problemų, kurių turėjau aš, bet ypač tiems, kurie nori jų išvengti. 

Taigi, pristatau jums vandenį su specialia mineralų formule, prekinio ženklo vardu ,,Alitasa''. Gerkite į sveikatą tiesiogine šio žodžio prasme!