Copyright © 2016 by Alitasa Ltd. All right reserved. Privacy Policy | Terms & Conditions

  • Alitasa Instagram
  • Alitasa Lietuva Facebook
  • Alitasa Twitter
  • Alitasa LinkedIn
 

KAIP VISKAS PRASIDĖJO

O prasidėjo viskas 2010-aisiais, kai mane ištiko labai stiprus infarktas. Jam prasidėjus, dvi valandas turėjau ištverti labai didelius krūtinės skausmus, taip pat į plaučius pradėjo plūsti vanduo, o kai atvyko greitoji pagalba, dėl klaidingo ligos nustatymo, jie manęs nenorėjo vežti į ligoninę tą pačią minutę. Dėje, visa tai vyko ne Lietuvoje, bet viskas baigėsi laimingai, daktarai galiausiai išgelbėjo man gyvybę.

 

Po dviejų parų reanimacijoje, pradėjau po truputį atsigauti. Atlikus tyrimams, buvo nustatyta, kad mano širdies galingumas tik 27-29%. Nuo tada, prasidėjo mano kova už pilnavertį gyvenimą. Širdis niekaip negalėjo atsigauti, plakimas buvo visiškai nereguliarus, plakė kaip papuola, kartais netgi visai sustodavo keletai dūžių, ir vėl pradėdavo plakti, po kiek laiko prasidėjo aritmija taip pat. Turėdavau dažnai gryžti į ligoninę, o vaistai kuriuos išrašydavo daktarai, nelabai padėdavo, jie tik kaskart didindavo jų kiekį. Trumpai tariant nemiriau, bet ir nebuvau pilnai gyvas.

 

Taip tesėsi beveik du metus, negalėjau daryti nieko, tiesiog egzistavau tarp keturių sienų. Noras išgyventi privertė griebtis bet ko, taip pradėjau skaityti labai daug knygų apie sveikatą, išbandžiau įvairiausius gydymo metodus, tačiau viskas veltui. Tačiau vieną dieną į mano rankas pateko N. Druzjako knyga ,,Vanduo - sveikata ir ilgaamžiškumas''. Šio autoriaus knygos pakeitė mano supratimą apie sveikatą ir praktiškai išgelbėjo mane iš tų kančių. Perskaičiau visą literatūrą, kurią tik galėjau rasti, apie vandenį. Gerai viską išstudijavęs pradėjau taikyti visas žinias savo gyvenime. Ir įvyko stebuklas, kurį padarė būtent Vanduo!  Geriant ,,teisingą vandenį'' per metus mano širdis atsigavo iki 38% galingumo, dingo aritmija, numečiau 25kg svorio, beveik dingo širdies permušimai, ir visumoje pradėjau jaustis daug geriau. Dabar vėl galiu daryti VISKĄ! Ačiū Dievui!

 

Taigi, mano pačio gyvybės gelbėjimas ir didžiulis žinių bagažas apie vandenį, davė įdėją gaminti būtent teisingą vandenį kuris būtų prieinamas kiekvienam, ne tik tiems kurie turi panašių problemų, bet ir tiems kurie nori jų išvengti. Taigi pristatau jums vandenį su specialia mineralų formulę ,,Alitasa''.