SIDABRAS IR JO NAUDA KŪNUI


Sidabras yra žinomas dėl savo anti-bakterinių, prieš-virusinių ir prieš-grybelinių savybių. Nustatyta, kad sidabras turi stipresnį, nei kiti metalai bektericidinį poveikį, nes jis greičiau prasiskverbia į ląsteles. Jis pasižymi ypač dideliu bakterijų naikinimo efektu ir žudo tik patogeninius mikroorganizmus, nepaliečiant naudingų. Dabartiniai antibiotikai kovoja tik su bakterijomis, o sidabras naikina ir bakterijas ir virusus. Veikdamas kaip natūralus antibiotikas, sidabras sunaikina per 650 ligas sukeliančių organizmų.

Sidabras yra būtinas mikroelementas normaliam organizmo funkcionavimui. Jis veikia profilaktiškai stiprindamas imuninę sistemą. Sidabras prideda jėgos ir ištvermės ir yra naudingas kvėpavimo sistemai, nes padeda deguoniui efektyviau patekti į plaučius.

Sidabras stimuliuoja kaulų priaugimo procesą, kelis kartus pagreitina pažeistų audinių gijimą. Jis taip pat gydo skrandžio rūgštingumą, virškinimo problemas, valo kepenis ir virškinimo sistemą. Sidabras yra naudingas gydant karščiavimą, silpnumą, šlapimo takų sutrikimus ar kitas urologines ligas, taip pat tulžies ir blužnies problemas.

Sidabras labai naudingas esant širdies negalavimams, gerina regėjimą, aktyvuoja medžiagų apykaitą organizme. Senstant, sumažėja organizmo sugebėjimas įsisavinti sidabrą, todėl atsiranda sidabro trūkumas, silpnėja organizmo atsparumas.

Sidabringas vanduo netraumuoja organizmo, neerzina gleivinės, nesukelia alergijos. Jis lengvai įsisavinamas, nereaguoja su kitais vaistais ir tinkamas naudoti išoriškai, negraužia akių.

Alitasa vandenyje sidabro yra nemažiau nei 0.08 mg/l.

SVARBIAUSI STRAIPSNIAI
NAUJAUSI STRAIPSNIAI
ARCHYVAS
IEŠKOTI PAGAL TEMĄ
SEKITE MUS
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square