VANDENS SVARBA MŪSŲ ORGANIZMUI


Gerai žinoma, kad be vandens nebūtų gyvybės. Žmogaus kūnas sudarytas sudarytas iš 75% vandens ir 25% tvirtos medžiagos. Tačiau vanduo nėra inertiškas tirpikis, jis kontroliuoja visas organizmo funkcijas. ,,Vandens paskirstymas'' yra vienintelis būdas, kuris užtikrina, kad gyvybiškui svarbesnius organus pasiektų netik pakankamai vandens kiekis, bet ir o pernešami elementai / hormonai, cheminiai elementai, bei maistinės medžiagos. Savo ruožtu kiekvienas organas gamina medžiagą, kuria naudojasi visas kūnas, jis kontroliuoja gamybos tempą bei standartus ir išleidžia tą medžiagą į tekantį vandenį, vadovaudamasis nuolat kintančiomis kvotomis, kurias nustato smegenys. Kai vanduo pasiekia ,,sausesnes'' vietas, jis taip pat atlieka daugybę gyvybiškai svarbių fizinių ir cheminių reguliavimo procesų.

Todėl vandens vartojimas ir prioritetinis paskirstymas tampa labai svarbus. Smegenų sistemos veikla (histaminas bei jam pavaldžios veikiančiosios medžiagos) tampa nepaprastai aktivi, nes ji reguliuoja vandens kiekį organizme.

Apie vandens trūkumą skirtingose organizmo vietose praneša skirtingi simptomai, tokie signalai bei komplikacijos dabar vadinamos ,,ligomis'', todėl žmonės gali netikėti, jog vanduo negali būti neturaliu sprendimu. ,,Vanduo gydo tiek daug ligų? negali būti!''. Taip kalbėdami jie užveria sau galimybę išvengti ar net išgyditi daugybę skirtingų ,,ligų'', kurias sukelia dehidratacija. Žmonės nesuvokia, jog vienintelė priemonė, galinti kovoti su vandens trūkumo sukeltomis problemomis, yra vanduo ir niekas kitas. Vanduo yra natūralus vaistas nuo daugybės ligų.

Medicinos daktaras F. Batmanghelidj sako: ,, Dauguma šiuolaikinių ligų atsiranda iš paprastos, tačiau dažniausiai nepastebėtos priežąsties - mes geriame per mažai gryno vandens! Kai mūsų kūnas dėl to ima priešintis, pasireiškia šie troškulio sukelti požymiai: astma, diabetas, artritas, širdies skausmai, nutukimas, aukštas kraujo spaudimas, virškinimo sutrikimai, migrena ir daugybė kitų, visiems žinomų ir daugelį kamuojančių bėdų. Tačiau jeigu gersime pakankamai vandens, šių lėtinių ,,ligų'' galima ne tik išvengti, bet ir jas išgydyti''.

SVARBIAUSI STRAIPSNIAI
NAUJAUSI STRAIPSNIAI
ARCHYVAS
IEŠKOTI PAGAL TEMĄ
SEKITE MUS
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square